11-13 жовтня в Луцьку у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки команда проєкту «Рука допомоги Україні» провела тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для спеціалістів. Теорію та практику програми для 13 учасників (шкільних психологів та соціальних педагогів міста та області) викладали досвідчені тренерки та психологині проєкту – Ірина Сухова та Наталя Подоляк. В перший день тренінгу учасників привітав ректор університету Анатолій Цьось. Він зазначив важливість психологічної допомоги під час війни та побажав всім успіхів в навчанні та подальшій роботі.

Щиро дякуємо за фінансову допомогу нашому партнеру – Канадсько-українській фундації!

Відгуки учасниць:

Інна Волошина: «Дякую за професіоналізм, структуровану подачу інформації, дружню атмосферу. Тренінг перевершив всі очікування. Три дні послідовної інформації, поєднання теорії, практики, пропрацювання практичних завдань. Окрема вдячність за ігрові вправи, які дуже вдало доповнюють теорію».

Наталія Матвіюк: «Чудовий, пізнавальний, насичений позитивом та корисною інформацією тренінг. Актуальний в часи війни та універсальний для практичної діяльності психолога. Щиро вдячна тренеркам, учасникам та учасницям за необхідну інформацію та комфортну атмосферу. Покидаю навчальний процес із повним “рюкзаком” знань та легкою для розуміння інформацією. Сподіваюсь на успішне втілення у життя набутих знань. Дякую!»

Людмила Андрусік: «Величезне дякую тренеркам за три дні цікавого тренінгу. За ці три дні я збагатилась цікавими техніками, руханками і новими знайомствами в групі. Особисто для себе взяла багато корисного і пропрацювала свої страхи і емоції. Бажаю всім психологічного здоров’я та емоційного підкріплення. До зустрічі у грудні!»

Світлана Кобзар: «Велика вдячність організаторам та тренеркам за їхню працю. Дуже сподобалося, як подавався матеріал. Дуже гарна ідея, що необхідно втілити це в життя, а не відкласти в потайну комірчину і забути. Дуже гарна ідея з договором – відразу видно, кому це потрібно і хто готовий працювати. Не засмучуйтесь, що нас було менше, ніж планувалось. Якщо тренінг допоможе лише кільком людям, сім’ям, дітям, тренерам – це вже колосальний внесок в добробут України та громади».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search