Щиро дякуємо волонтерам фонду «Надія по всьому світові» та кожному, хто долучився до доброї справи і допоміг нам в святкові дні зробити різдвяні подарунки дітям в Києві та Кам’янці-Подільському.

Завдяки спільній волонтерській праці в Києві подарунки отримали діти, що лікуються у відділенні токсикології київсього ОХМАТДИТу, куди наші волонтери їздять вже понад 10 років поспіль, з турботою даруючи свій час та любов. В цьому році у них була можливість не просто передати подарунки, а й поспілкуватися з дітьми та за розвагами весело провести час разом. Щиро дякуємо Максиму та Брітан Яковлевим і Максиму Олійнику за організацію заходу, а також кожному добровольцю з молодіжної групи Київської Церкви Христа, хто поділився з дітьми своїми серцями, любов’ю, радістю та святковим настроєм.

Також в Києві 65 «солодких» подарунків та десятки шоколадних «миколайчиків» волонтери доставили дітям з особливими потребами, що проживають в столиці в своїх сім’ях, але деякі з них не в змозі самостійно ходити, тому подарунки для них отримували їх батьки чи родичи (на фото). Дякуємо Олександру Ковтуну за ініціативу, організацію заходу та небайдуже серце.

Особлива подяка фонду Hjælp ukrainske børn та окремо Лесі Ігнатюк-Еріксен (Данія, Копенгаген) за фінансову допомогу – 100 подарунків «поїхали» в дитячий табір в Кам’янець-Подільському. Дякуємо, Олександр Ковтун, за організацію всього процесу, закупку та пересилку подарунків. Наразі в цьому таборі перебуває близько 100 дітей з Харкова та Харківської області, Херсона та Чорнобаївки Херсонської області, і зараз вони отримують психологічну допомогу за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Це стало можливим в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» у співпраці з благодійним фондом «SOS: Штаб громадянської оборони». І ми щиро дякуємо нашому партнеру за організацію табору. Окрема подяка колегам проєкту «Рука допомоги Україні» Ірині та Олексію Суховим за постійний контакт з фондом в Кам’янці-Подільському, за збір потреб та контроль вирішення всіх питань. Також ми дуже вдячні волонтерам Київської Церкви Христа за допомогу та доставку продуктів для дітей цього табору – в грудні вони відправили в Кам’янець-Подільський близько 300 кг круп, олії та консервів. Сергій Шиян, Павло Петрин, Денис Горбач – дуже вам дякуємо!!!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search