21 листопада, в суботу, понад 40 студентів і підлітків, учасників молодіжного проекту M.A.D. БФ «Надія по всьому світові», приїхали в гості до своїх друзів у таборі для переселенців (внутрішньо переміщених осіб) зі сходу України, розташованому на території санаторію «Тетерів» у Коростишеві.
У червні цього року психологи-волонтери Фонду проводили в таборі терапевтичні заняття з дітьми та батьками в рамках проекту «Рука допомоги Україні». І діти, і дорослі зраділи черговій зустрічі із волонтерами Фонду. Завдяки чудовій розважальній програмі, підготовленій Віталієм Глобенко, усі чудово провели час. Такі зустрічі дуже важливі для людей, що проживають у таборі. Адже спілкування допомагає відволіктися від повсякденних турбот і тривог, отримати моральну і духовну підтримку. Волонтери приїхали не з порожніми руками – привезли товари побутової хімії для багатодітних сімей, а також – багато різних солодощів для усіх мешканців табору. Суботній день став веселим святом спілкування!

From Поездка волонтеров из проекта ” M.A.D” в лагерь для переселенцев. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 11/26/2015 (58 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search