14 березня до дітей Трипільської школи-інтернату приїхала команда волонтерів з новою цікавою програмою. Волонтери традиційно привітали іменинників з днем народження, а дівчаток – зі святом 8 березня.
Діти молодших класів дивилися мультфільм про те, як Бог створив Адама і Єву. Після закінчення перегляду було проведено цікаву гру: кожна дитина отримала великий аркуш ватману, на який потрібно було лягти, щоб волонтери обвели контур тіла маркером. Пізніше діти розмальовували свої «автопортрети» і прикрашали їх, наклеюючи на волосся, краватки, окуляри та ін. На кожній роботі було написано: «Бог створив мене».
Тим часом дівчатка і хлопчики 5-6 класів своїми руками прикрашали гребінці, рамки для фото і дерев’яні форми сердець з допомогою техніки декупаж. Дехто робив мозаїку з яєчної шкаралупи.
Хлопці 5-9 класів з Клубу автолюбителів переглянули і обговорили фільм про те, як виробляють автомобілі.
До дівчат 7-9 класів завітала косметолог-візажист. Вона розповіла про особливості шкіри, дала рекомендації з догляду за нею. Після косметичних процедур волонтери зробили дівчатам макіяж і зачіски, а потім влаштували справжню фотосесію.

“Спасибо за фото Михаилу Карикову”

From Мартовская поездка в Трипольскую школу-интернат. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 3/17/2015 (82 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search