10 червня 2023 року завершився навчально-практичний проєкт для групи вінницьких тренерів програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Проєкт складався з трьох етапів – навчання, практика та сертифікація. Навчання «Діти та війна. Навчання технік зцілення» відбулось на триденному тренінгу в березні цього року. Після цього учасники тренінгу самостійно збирали групи дітей та батьків і впроваджували програму в життя, навчаючи своїх підопічних технік самодопомоги в умовах війни та постійного стресу. Майже всі присутні відзначали ефективність програми та високі результати учасників груп в опрацюванні травматичного досвіду.

І от нарешті відбулось вручення сертифікатів тим спеціалістам, хто успішно дійшов до фінішу. Всі вони зібралися, щоб поділитися враженнями від роботи, обговорити труднощі та шляхи їхнього подолання, а також привітати один одного з завершенням проєкту.

Сертифікати вручали керівниця проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова й координаторка групи у Вінниця Христина Кравченко. Дякуємо Канадсько-українській фундації (CUF) за фінансову підтримку проєкту.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search