Протягом березня-травня тренерки проєкту «Рука допомоги Україні» проводили заняття «Діти та війна. Навчання технік зцілення». У Кам’янці-Подільському Хмельницької області з учасниками працювали Лариса Сушко та Тетяна Соловей, у Березному Рівненської області – Олена Лисянська та Тетяна Драбич. Тренерки навчали дітей технік психологічної самодопомоги та відновлення в умовах стресу.

Щира подяка нашому партнеру – Канадсько-українській фундації (CUF) – за фінансову підтримку.

Ділимось однією з багатьох історій дітей, які приходять на заняття «Діти та війна. Навчання технік зцілення», щоб зцілити свої душі, отримати підтримку тренерів та своїх ровесників, навчитися переживати свій біль, долати сум, страхи, нав’язливі думки та спогади.

Івану 16 років. До війни він проживав в м. Селидове Донецької області з мамою, татом і молодшим братом. Хлопець любить спорт і професійно займається боксом. На одному із занять «Діти та війна. Навчання технік зцілення» Іван поділився з тренерками та учасниками групи своїми переживаннями: «Мій тато пішов захищати нас, коли почалася війна. Я дуже пишаюся ним, проте і дуже сильно хвилююся за нього, особливо коли він не пише кілька днів або не виходить на зв’язок. Я знаю, що він сильний і мужній, що він справиться, я вірю в нього. Мама теж вірить, але часто плаче. Ми підтримуємо її, як можемо. Я продовжую навчання і намагаюся налагодити свої тренування, щоб не втратити форму. Готуюся до змагань, що будуть восени, це дуже важливо для мене». Під час занять було помітно, що Іван має сильний зв’язок із батьком, хвилюється за його здоров’я й безпеку. Коли на одному із занять діти створювали оберіг з повітряного пластиліну, Іван виліпив фігуру батька, воїна-захисника, як символ своєї підтримки. А коли виконували вправу «Безпечне місце», він намалював свій дім і тата, який повернувся додому живий і здоровий.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search