12-14 лютого в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в місті Лисичанськ відбувся тренінг для психологів Луганської області. Це місто, яке пережило обстріли, вибухи мостів і руйнування будівель. Учасники заходу – жителі Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної, Гірського. Це 18 шкільних психологів і соціальних педагогів. Всі вони відзначили велику потребу в програмі «Діти і війна. Техніки зцілення» для лікування від психологічної травми тих, хто знаходиться в зоні військових дій на сході України. Наступного дня після закінчення тренінгу перша команда фахівців розпочала терапевтичні заняття з батьками і дітьми в місті Попасна.
Кошти на проведення тренінгу були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем “u l t r a S c h a l l”.

Відгуки учасників тренінгу:
Тетяна Обоянська: «Тренінг професійний, глибокий, насичений, інформативний, важливий і ресурсний одночасно. Найкорисніше – EMDR. Дорогу здолає той, хто йде. Хочеться впроваджувати отримані знання. Щиро дякую!»
Діана Владикіна: «На початку, в середині і на виході тренінгу кардинально різні емоції і відчуття. Дякую за це! Я – жива! Корисними були тілесні практики, EMDR, спілкування і емоції тренерів і учасників групи».
Тетяна Фастова: «Перш за все вражена самою програмою і тим, наскільки вона проста і водночас дієва. Атмосфера тренінгу просто казкова, в групі можна було довіряти. Найкориснішим було усвідомлення свого особистого травмуючого досвіду і розуміння того, що технік настільки багато, що кожен обов’язково знайде щось для себе. Хотілося більше практики, адже час пролетів непомітно».