12-14 лютого в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в місті Лисичанськ відбувся тренінг для психологів Луганської області. Це місто, яке пережило обстріли, вибухи мостів і руйнування будівель. Учасники заходу – жителі Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної, Гірського. Це 18 шкільних психологів і соціальних педагогів. Всі вони відзначили велику потребу в програмі «Діти і війна. Техніки зцілення» для лікування від психологічної травми тих, хто знаходиться в зоні військових дій на сході України. Наступного дня після закінчення тренінгу перша команда фахівців розпочала терапевтичні заняття з батьками і дітьми в місті Попасна.
Кошти на проведення тренінгу були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем “u l t r a S c h a l l”.

Відгуки учасників тренінгу:
Тетяна Обоянська: «Тренінг професійний, глибокий, насичений, інформативний, важливий і ресурсний одночасно. Найкорисніше – EMDR. Дорогу здолає той, хто йде. Хочеться впроваджувати отримані знання. Щиро дякую!»
Діана Владикіна: «На початку, в середині і на виході тренінгу кардинально різні емоції і відчуття. Дякую за це! Я – жива! Корисними були тілесні практики, EMDR, спілкування і емоції тренерів і учасників групи».
Тетяна Фастова: «Перш за все вражена самою програмою і тим, наскільки вона проста і водночас дієва. Атмосфера тренінгу просто казкова, в групі можна було довіряти. Найкориснішим було усвідомлення свого особистого травмуючого досвіду і розуміння того, що технік настільки багато, що кожен обов’язково знайде щось для себе. Хотілося більше практики, адже час пролетів непомітно».

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search