10 лютого в Києві, в рамках проекту «Рука допомоги Україні», що реалізується БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з “HOPE worldwide Zurich”, розпочалися заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення».
12 дітей молодшого шкільного та підліткового віку, а також 11 батьків, які переїхали до столиці із зони АТО через військові дії на сході України, отримають психологічну допомогу в роботі з травмою війни і навчаться технікам саморегуляції свого психоемоційного стану. Протягом курсу, що складається з 7 занять, психологи розкажуть учасникам, як справлятися зі стресом, нав’язливими спогадами, нічними кошмарами, тривогою, занепокоєнням і страхами.
Благодійний фонд «Надія по всьому світові» висловлює вдячність своєму новому партнеру – Благодійному фонду «ДИТИНЕЦЬ» (м. Київ) – за допомогу в зборі групи і надане приміщення. Сподіваємося на плідну співпрацю і нові спільні проекти!
Кошти на проведення терапії у Києві було зібрано під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» та ансамблем “u l t r a S c h a l l”.