10 лютого в Києві, в рамках проекту «Рука допомоги Україні», що реалізується БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з “HOPE worldwide Zurich”, розпочалися заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення».
12 дітей молодшого шкільного та підліткового віку, а також 11 батьків, які переїхали до столиці із зони АТО через військові дії на сході України, отримають психологічну допомогу в роботі з травмою війни і навчаться технікам саморегуляції свого психоемоційного стану. Протягом курсу, що складається з 7 занять, психологи розкажуть учасникам, як справлятися зі стресом, нав’язливими спогадами, нічними кошмарами, тривогою, занепокоєнням і страхами.
Благодійний фонд «Надія по всьому світові» висловлює вдячність своєму новому партнеру – Благодійному фонду «ДИТИНЕЦЬ» (м. Київ) – за допомогу в зборі групи і надане приміщення. Сподіваємося на плідну співпрацю і нові спільні проекти!
Кошти на проведення терапії у Києві було зібрано під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» та ансамблем “u l t r a S c h a l l”.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search