В місті Кам’янець-Подільський завдяки зусиллям волонтерки ГО «Інститут свободи слова» Оксани Шахматенко та Благодійного фонду «Надія по всьому світові» було організовано літній табір для 76 дітей, евакуйованих із зони бойових дій та постраждалих від наслідків війни.

В рамках програми табору відбувся благодійний розважальний захід у Кам’янці-Подільському на території літнього табору Gala Camp для дітей, які проходять психологічну реабілітацію за терапевтичною програмою «Діти і війна. Навчання технік зцілення» від БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з проєктом «Дітям війни» від «SOS: Штаб громадянської оборони».

У благодійному концерті взяли участь гурт ADAM і співачка Darisha. Виступили також відомий американський підприємець та благодійник Делл Лой Гансен та заступник голови міськради Кам’янець-Подільська Дмитро Назаренко.

Вітальне слово взяв донор проєкту меценат Делл Лой Гансен; він зазначив, що не втомлюється захоплюватися мужністю українського народу та вважає, що діти в Україні заслуговують на найкраще майбутнє: «Наша основна мета – інвестувати в можливості українців та українок, в їхнє житло, навчання, розвиток, а головне – у стабільне гідне майбутнє. Українці повинні мати ще більше можливостей, аби швидко оговтатися від війни».

Філантроп підкреслив, що захоплюється Володимиром Зеленським і Українським Народом та продовжуватиме інвестувати в майбутнє України.

Делл Лой Гансен через відеозв’язок поспілкувався з дітьми та відповів на їхні запитання.

Діти багато запитували, зокрема, чи відвідував благодійник Україну, чи бачив на власні очі, що тут відбувається, скільки коштів вже витрачено на допомогу Україні, скільки побудовано будинків, скільки ще буде, скільки онуків у мецената. Спонсор розповів, що має 50 онуків, вже тричі відвідав Україну та планує відвідати Україну знову найближчим часом.

Окрім того, донор також розповів про проєкт багатоквартирного житлового комплексу «Містечко Гансена» в Київській області для сімей, які постраждали від війни та втратили свої домівки.

Висловлюємо особливу вдячність артистам, які з радістю відгукнулись на запрошення та на благодійній основі підтримали цей захід. Гурт ADAM (Михайло Клименко та Олександра Норова) та Darisha (Дарина Красновецька, виконавиця гімну України на Майдані України до Дня Незалежності) виконали свої популярні треки «Танцюй зі мною повільно», «Танцюй мила», «Під вінницьким дощем» та інші».

Волонтер та керівник проєктів БФ «Надія по всьому світові» Віталій Глобенко висловив подяку Деллу Лою Гансену та його фонду за підтримку терапевтичного табору: «Завдяки цій поїздці діти зможуть більше зрозуміти себе та свої емоції, отримати практичні навички долання стресу».

Організатори літнього табору зазначають, що сам захід і дивовижне місце проведення подарували дітям та дорослим радість, посмішки та незабутні емоції.

Також вони висловили подяку усім, хто долучився до реалізації проєкту:
– представник DELL LOY HANSEN FAMILY FOUNDATION в Україні Наталія Зубченко,
– засновник “SOS: Штаб громадянської оборони” Анатолій Ковальський,
– координатор проєкту «Дітям війни» Світлана Гумінська,
– волонтер, керівник проєктів БО «БФ «Надія по всьому світові» Віталій Глобенко,
– волонтери Оксана Шахматенко, Роман Шахматенко та Яна Майборода.

Статтю опубліковано за матеріалами сайту https://uainfo.org/

Посилання на статтю https://uainfo.org/blognews/1693211326-amerikanskiy-metsenat-dell-loy-hansen-doluchivsya-do-psihologichnoyi.html

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search