Дякуємо всім волонтерам, хто сьогодні в цей складний для країни час відкриває свої серця в любові та знаходить бажання, сили, час та фінанси, щоб допомагати тим, хто цього потребує! Ось одна із таких історій, яку в своєму дописі на сторінці в Facebook опублікував наш волонтер Олександр Ковтун :

«Ця історія почалась, як і більшість, з випадкового запиту, який Євген Пашков побачив в чаті ЖК, де він мешкає. Це був запит від іншої волонтерки, яка опікується санаторною школою-інтернатом І-ІІ ступенів № 21, що знаходиться в Пущі-Водиці, де також є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з Бахмутівського району м. Торецьк.
Женя запитав мене, чи можемо ми чимось допомогти з того списку необхідних речей, що був в чаті. Ми почали розбиратися і зрозуміли, що точно можемо закрити потребу в меблях, бо ми отримали їх в останній фурі з гуманітарною допомогою з Італії. Тим більше саме допомога дітям є пріоритетом для нашого Благодійного фонду «Надія по всьому світові».
Ось так ми почали з меблів, а тут почались проблеми зі світлом, навіть на одному з ТБ-каналів бачив, як більшість шкіл готують у дворах саморобні пічки на цеглах, де планують готувати дітям їжу. Так само зробили і в цій школі-інтернаті, але нагодувати більше ніж 100 дітей на такому вогнищі та ще задача! Тому керівництво знову до нас звернулось про допомогу з обладнанням газової плити, щоб можна було готувати в приміщенні. Дякуючи Олені Харіковій і її команді і це питання було вирішено!
Збір коштів, залучення великої кількості людей…і ось все готово! Вдячне керівництво, вдячні педагоги, кухарі і саме головне – ситі діти!
Знову не перестаю дивуватись, як працюють ланцюги волонтерів – від збору допомоги в Італії, потім збору коштів на логістику, доставка в Київ, потім визначення найбільш потребуючих, допомога їм і закриття цих потреб! Десятки волонтерів зав’язані на всьому етапі роботи!

Окрема подяка:
– Adriano Assandri та його асоціації OnlusNeedYou
– Євгену Пашкову
– Оксані Шахматенко
– Валентину Лобунцю
– компанії Файні меблі – Меблі для дому
та іншим!»

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search