16 грудня відбулась поїздка в школу-інтернат села Мостище. Волонтери БФ «Надія по всьому світові» на цей раз провели святкову програму окремо для кожної вікової групи.
Для учасниць «Жіночого клубу» Яна Філоненко організувала приємне спілкування “за чашкою чая”: обговорювали події минулого року, згадували найяскравіші заходи, їли смаколики і готувалися до дискотеки.
Хлопчики старших класів під керівництвом Володі Мось грали в настільну гру «Менеджер». Проводили аналіз, як ця гра може допомогти в житті, а потім на дітей чекало приємне спілкування за святковим столом.
Весело пройшло також заняття арт-терапії для школярів середніх класів – розфарбовки, кричалки, зарядка… і, звичайно ж, підготовка до дискотеки.
А наймолодші вихованці школи-інтернату стали учасниками Різдвяної програми від Робіка, після закінчення котрої пригощалися тортом, випеченим і привезеним спеціально для них.
Кожна дитина отримала невеличкий подарунок. А завершенням цього гарного дня стала приголомшлива дискотека від Дмитра Якубовського.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search