У кожного з учасників групових занять за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» своя історія зцілення. Це лише одна з багатьох.

У липні 2022 року від час ракетного обстрілу Вінниці десятирічна Надійка разом з бабусею опинилася за декілька десятків метрів від вибухів та «прильоту» ракет у центрі міста. Вони на власні очі побачили всі жахливі наслідки цієї події: загиблих та поранених людей. Але найболючішим для дівчинки залишився спогад про хлопчика в машині, який сидів в очікуванні батьків. Надійка побачила його, коли вони проходили повз машину. А через декілька хвилин стався вибух. Спочатку дівчина вірила, що хлопчик встиг врятуватись, але через деякий час дізналась, що авто було зачинене… Про все це дівчинка розповіла на 4-ому занятті після виконання техніки «Термометр страху». На останній зустрічі вона подякувала тренерам та сказала такі слова: «Цей спогад сидів в мені, як страшний клубок, і я боялася про нього розказувати, але тепер мені вже не страшно».

На фото: групові заняття «Діти та війна. Навчання технік зцілення», які відбулись в травні-червні 2023 р. у Вінниці. Тренерки програми Вікторія Явдощак та Оксана Рябоконь провели три групи для 40 дітей. Щиро дякуємо нашим партнерам, Ярмарку соціальних результатів OutcomesX та UBS Optimus Foundation, за їхні добрі серця та підтримку українських дітей.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search