04-06 березня 2024 р. в Полтаві відбувся триденний тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». 25 учасників та учасниць, шкільні психологи, вчителі, соціальні педагоги, ділились, що техніки зцілення це саме той психологічний інструмент, який зараз дуже потрібен в школах, де навчається багато дітей з сімей ВПО. Крім того через воєнні події в країні часто і місцеві діти так само бувають налякані, стривожені, апатичні. Отже вчителі і психологи мають знати, як допомагати дітям. До навчання нових фахівців доєдналися тренерки, які вже мають практичний досвід роботи з програмою. Вони ділилися з групою своїм досвідом та деталями роботи з дітьми та їхніми батьками.

Тренінг викладали психологині проєкту «Рука допомоги Україні» – Ірина Сухова та Тетяна Обоянська. Захід відбувся у співпраці з Полтавською академією неперервної освіти імені М.В.Остроградського та за фінансової підтримки Канадсько-української фундації.

Відгуки учасниць.

Галина Дружиніна: «Щиро дякую за ресурс, позитив, натхнення, можливість переконатися, що “я – можу!”, “я – вмію!” За безцінні інструменти для роботи з дітьми, за те, що ви допомагаєте нам і нашим дітям відчувати себе щасливими».

Світлана Сельвестрова: «Дуже класно було опинитися в колі однодумців, отримати такий безцінний досвід, оту скриньку технік самодопомоги. Хочу подякувати тренеркам та організаторам за можливість переключитися, згадати, що я теж маю почуття гумору і пам’ятаю, як сміятися, та насолодитися можливістю навчитися чогось нового (це відчуття неможливо ні з чим порівняти)».

Інна Берташ: «Дякую організаторам та тренеркам БФ “Надія по всьому світові” за дієвий баланс знань, який я буду використовувати для себе та оточення. Техніки та методи – супер дієві (випробувала на собі)!»

Віталія Ярош: «Дякую пані Ірині та пані Тетяні за дієві техніки та інструменти зцілення. Навчання було цікавим та насиченим. Отримані знання буду практикувати з дітьми та дорослими. Адже знаючи багато технік, можна керувати своїми емоціями та своїм станом! Дякую вам за професіоналізм!»

Аліна Зенченко: «Дякую тренеркам нашого проєкту за насичені, теоретично і практично змістовні заняття, позитивно забарвлені, теплі, атмосферні. Несу із собою знання та досвід, який, маю надію, донесу дітям або дорослим, які будуть цього потребувати. Дякую!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search