Пройшла ще одна хвиля навчань по роботі з програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Так з 23 березня по 3 квітня відбулись онлайн-тренінги для 100 нових спеціалістів, які вже готові до активної роботи з дітьми і батьками, що постраждали від наслідків військових дій в Україні. Навчання проводили київські психологи проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Олена Божор. Географія місцезнаходження нових тренерів величезна. Це Вінниця, Мелітополь, Хмельницький, Чорноморськ, Дніпро, Ужгород, Київ, Одеса, Канів та ще з десяток міст України. Також це Франція, Швейцарія, Польща, Туреччина, Грузія – країни, в яких планується проведення занять з подолання травми війни для українців-біженців.
Щиро дякуємо за плідну співпрацю Донецькому національному університету імені Василя Стуса у Вінниці та Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університету імені Григорія Сковороди.

Ось відгуки деяких учасників навчання.

Лілія Маляр: «Програма потужна, дійсно треба бути сміливими, щоб її запроваджувати. Але ми сильні, і хто, як не ми. Я Вам дуже дякую, що так професійно підводили мене особисто до ідей, що спонукали до роботи над собою також. Дякую за інформацію. Техніки чудові: намалювати сон і його позитивне завершення, «метелик», малюнок «Що я зроблю після перемоги» (згадалась техніка Ліз Бурбо). Нехай Україна процвітає!»

Юлія Арсей: «Дякую за Ваші навчання! В форматі онлайн дещо складніше сприймати практичні вправи, та Ваш досвід всі труднощі зніс на мінімум. Дуже хочеться стати практиком за цією програмою. Ви супер!»

Алла Федоров: «Ірина та Наталя, дуже Вам дякуємо, що дали змогу з Вами познайомитися, тісно попрацювати. Програма дуже цікава, змістовна. Чекаю нових зустрічей з Вашою командою. Мирного нам неба!»

Анастасія Мороз: «Дякую за такі цінні і важливі знання! Я захоплена і викладом матеріалу, і можливістю почути практичні поради з Вашого досвіду. Мої очікування більш ніж виправдалися. Готова приступати до роботи! Щиро вдячна!»

Оксана Савицька: «Щиро дякую, що дали можливість вдихнути нові знання, ваш досвід. Я тепер досить «надута кулька». Будемо допомагати. Це наш вклад у Перемогу! Дуже вдячна, ви професіонали, ви прекрасні, ви красотулічки!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search