Пройшла ще одна хвиля навчань по роботі за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». З 23 березня по 3 квітня, відбулись онлайн-тренінги для 100 нових спеціалістів, які вже готові до активної роботи з дітьми і батьками, що постраждали від наслідків військових дій в Україні. Навчання проводили психологині проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Олена Божор. Географія місцезнаходження нових тренерів – Вінниця, Мелітополь, Хмельницький, Чорноморськ, Дніпро, Ужгород, Київ, Одеса, Канів та ще з десяток українських міст. Також Франція, Швейцарія, Польща, Туреччина, Грузія – країни, в яких планується проведення занять з подолання травми війни для українців-біженців.
Щиро дякуємо за плідну співпрацю Донецькому національному університету імені Василя Стуса у Вінниці та Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університету імені Григорія Сковороди.

Публікуємо відгуки деяких учасників навчання:

Лілія Маляр: «Програма потужна, дійсно треба бути сміливими, щоб її запроваджувати. Але ми сильні, і хто, як не ми. Вдячна за те, що так професійно підводили мене особисто до ідей, що спонукали також і до роботи над собою. Дякую за чудові техніки: намалювати сон і його позитивне завершення, «метелик», малюнок «Що я зроблю після перемоги» (згадалась техніка Ліз Бурбо). Нехай Україна процвітає!».

Юлія Арсей: «Дякую за Ваші навчання! В форматі онлайн дещо складніше сприймати практичні вправи, проте досвід тренерок всі труднощі звів до мінімуму. Дуже хочеться стати практиком цієї програми».

Алла Федорова: «Вдячна за можливість знайомства і плідної співпраці. Програма надзвичайно цікава, змістовна. Чекаю нових зустрічей. Мирного нам неба!»

Анастасія Мороз: «Дякую за цінні і важливі знання! Я захоплена і викладом матеріалу, і можливістю почути практичні поради з досвіду тренерок. Мої очікування більш ніж виправдалися. Готова приступати до роботи! Щиро вдячна!»

Оксана Савицька: «Щиро дякую, що дали можливість вдихнути нові знання, ваш досвід. Я тепер досить «надута кулька». Будемо допомагати. Це наш внесок у перемогу».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search