Останнім часом в Київському геріатричному пансіонаті, що став домівкою для 200 ветеранів війни та праці, а також для престарілих людей з розумовою відсталістю, з нетерпінням чекають відвідувачів із БФ «Надія по всьому світові». Чергова зустріч пацієнтів пансіонату і волонтерів Фонду виявилася особливо теплою і душевною: в гості до ветеранів приїхала група підлітків із 100 чоловік.
У першій частині заходу на всіх чекав фуршет і чудова концертна програма. Юні таланти виконували сучасні пісні та оперні арії, які нікого не залишили байдужим. Однак найбільш трепетним і незабутнім, як для дорослого, так і для молодого покоління, став час спілкування. Після концерту та частування юнаки і дівчата були запрошені в кімнати жителів пансіонату, щоб у кожного була можливість поговорити в спокійній, приватній обстановці. Основною потребою одиноких, ослаблених недугою людей, є не лише якісний догляд за фізичним тілом, а й живе, індивідуальне спілкування. Особливо цього потребують лежачі люди, яких в пансіонаті з кожним роком стає все більше.
Зустріч двох таких різних, таких «далеких» на перший погляд один від одного поколінь, виявилася цікавою, надихаючою і взаємокорисною. Літні люди могли поділитися багатим життєвим досвідом і відчути прилив сил завдяки отриманій турботі й увазі. А у підлітків з’явився вагомий привід для глибокої переоцінки цінностей. Представники старшого покоління зізналися, що нічого подібного в їх житті за період перебування в стінах пансіонату не було. А підростаюче покоління вирішило шукати можливості, щоб організовувати такі «свята душі» частіше.
Якщо Ви хочете взяти участь в даному проекті або надати матеріальну допомогу для здійснення подібних заходів, будь ласка, телефонуйте координатору програми Сергію Білобровенку, (066) 741-10-11.

“Дом престарелых”

From Одинокая старость. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 11/04/2013 (67 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search