7 травня 2011 волонтери БФ «Надія по всьому світу» традиційно привітали ветеранів ВВВ з Днем Перемоги.
Не зважаючи на похмуру і дощову погоду, у стінах Київського геріатричного пансіонату панувала радісна і добродушна атмосфера. Для ветеранів та мешканців пансіонату було організовано святковий концерт. Вік виступаючих не мав значення, від малюків до солідних дорослих, всіх об’єднало це свято. Звучали усіма улюблені і до сліз зворушливі пісні. Під час їх виконання, як і під час виступів театральної студії «Крила» можна було бачити сльози на очах ветеранів.
Люди, які пережили бомбардування, голод, пройшли концтабори, скромно сиділи на стільцях в залі, посміхаючись і спостерігаючи за наймолодшими волонтерами. Вони готові співчувати і співпереживати дітям і внукам в їхніх нагальних проблемах, таких крихітних порівняно з війною, а найзаповітніше бажання – щоб їхні нащадки ніколи не знали війни.
Окрім концерту наші добровольці приготували солодкі частування та підписали листівки, які вручили разом з квітами. Олег Харченко організував групи волонтерів для привітання тих ветеранів, які вже не ходять.
Ветерани та мешканці пансіонату в свою чергу гостинно нас приймали і дякували за проявлену до них увагу і любов.
Щиро дякуємо волонтерам, які вклали частинку свого серця в організацію цього свята.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search