2 червня волонтери проекту HOPE Singles Corps, а також студенти – учасники проекту «M.A.D.» відвідали Київський геріатричний пансіонат на вулиці Бударіна. Волонтери провели кілька годин в чудовому спілкуванні за спільним чаюванням. Люди похилого віку могли познайомитися з молоддю, поділитися про своє життя і навіть влаштувати невелике пісенне змагання. Не залишилися без уваги і частувань й ті, хто не може пересуватися самостійно і постійно знаходиться в своїх кімнатах без спілкування із зовнішнім світом. Ось кілька відгуків про поїздку від волонтерів проекту HOPE Singles Corps.

Вейд Кук (Денвер, США, віце-президент HOPE worldwide в США): «Більш за все мене вразив рівень відносин волонтерів Фонду з мешканцями пансіонату. Вочевидь, що ви любите їх, а їм подобається бачити вас. Печиво, кава, чай – це прекрасно, проте найбільше мені сподобалося спілкуватися з чоловіками і жінками, які живуть там. Вони люблять розмовляти, сміятися і співати».

Ніколь Адаме (Колорадо, США): «Багато людей розповідали нам, що опинилися тут через втрату їх близьких і немає більш нікого, хто б піклувався про них. Я відчула серцем, що деякі з них помруть самотніми. Тому не дивно, що вони сяють, коли ми приїжджаємо до них! Цей візит нагадав мені про те, яким дорогоцінним є час і що його на цій землі нам відведено дуже мало».

Меган Шволлер (Чикаго, США): «Це було не дуже звично для мене – допомагати комусь, з ким ти не можеш спілкуватися за допомогою слів. Але я побачила, що любов не має бар’єрів. Завдяки універсальній мові любові можна віддавати і отримувати при будь-яких обставинах».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search