03 червня волонтери проекту HOPE Singles Corps і студенти-учасники проекту M.A.D. відвідали табір для внутрішньо переселених осіб в Коростишеві. Це був чудовий час, проведений разом з дітьми та батьками, які зраділи приїзду гостей. Було багато спілкування, спільних ігор, а також була можливість побачити, в яких умовах живуть люди в цьому таборі. Ось кілька відгуків волонтерів HOPE Singles Corps.

Вейд Кук (Колорадо, США, віце-президент HOPE worldwide в США):
«Мені дуже сподобалося грати з дітьми, і я насправді вдячний за поїздку в табір. Я дізнався багато історій про те, як люди опинилися в цьому таборі і про дійсно жорсткі умови, в яких вони живуть (відсутність центрального опалення взимку та нормальної електрики, приготування їжі на відкритому вогні і т.д.)»

Ніколь Адаме, (Денвер, США):
«Одна жінка розповіла про свій переїзд до табору разом з чоловіком і дітьми. Її родині довелося евакуюватися з дому тільки в тому одязі, який був в той час на них. Умови життя в таборі на початку були дуже важкими. У будинку з однією ванною кімнатою знаходилося 100 переселенців. Я ніколи не зможу собі уявити і, ймовірно, ніколи не пройду через таке випробування, як втрата всього, чим я володію, через війну. Час, проведений з цими сім’ями, спонукає мене зростати в співчутті і вдячності».

Меган Шволлер, (Чикаго, США):
«Служіння в таборі біженців стало для мене неймовірним досвідом. Більш за все мене зворушило те, наскільки ці діти попри всі обставини сповнені любові і радості. Незважаючи на біль і насильство, які вони зазнали, і той факт, що у них майже нічого немає, вони поділилися з нами такою любов’ю і радістю».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search