5, 6, 7 і 12 червня волонтери проекту HOPE Singles Corps відвідали оздоровчий табір під Києвом для дітей з Мар’їнки.
Волонтери познайомилися з дітьми, разом з ними брали участь в програмі табору, проводили різні майстер-класи для них.
Ось кілька відгуків волонтерів HSC.

Вейд Кук (Денвер, США, віце-президент HOPE worldwide в США):
«Ця частина поїздки стала моєю улюбленою, адже ми змогли провести так багато часу з дітьми. Ми грали разом, співали пісні і проводили для дітей різні активні заняття. Педагоги, що працюють в таборі, прекрасні люди, які дійсно займаються дітьми. Я їх дуже поважаю».

Ніколь Адаме, (Колорадо, США):
«Нашим останнім проектом служіння став візит в терапевтичний табір, де ми займалися різними видами діяльності з дітьми з зони військового конфлікту. Ці діти стали жертвами насильства і свідками смертей; деякі навіть осиротіли. Ми організували для них різні майстер-класи, танці та інші активності. Незважаючи на страждання, які пережили діти, у них дуже багато любові, яку вони дарували і нам. Вони зустріли нас з радістю і захопленням. Мене вразило бачити їх спокійними, незважаючи на їх травми. Ми думали, що збираємося щось дарувати, але насправді ці діти дали нам так багато».

Меган Шволлер, (Чикаго, США):
«Було дуже приємно провести кілька днів з дітьми із зони військового конфлікту. Вони пережили складний досвід, і їм потрібен друг, який буде поруч. Хтось, хто обійме, посміється і потанцює з ними. Це просто. Ми просто повинні були бути там в якості їхніх друзів. І вони стали моїми друзями, яких я ніколи не забуду».

  05/06/2017
  Порожня вкладка. Редагуйте сторінку, щоб додати вміст тут.

  “5, 6, 7 и 12 июня волонтеры проекта HOPE Single Corps посетили оздоровительный лагерь под Киевом для детей из Марьинки.
  Волонтеры познакомились с детьми, вместе с ними участвовали в программе лагеря, проводили различные мастер-классы для них.
  Вот несколько отзывов волонтеров HOPE Single Corps.

  Вэйд Кук (Денвер, США, вице-президент HOPE worldwide в США):
  «Эта часть поездки стала моей любимой, ведь мы смогли провести так много времени с детьми. Мы играли вместе, пели песни и проводили для детей разные активные занятия. Педагоги, работающие в лагере, прекрасные люди, которые действительно занимаются детьми. Я их очень уважаю.»

  Николь Адаме, (Колорадо, США):
  «Нашим последним проектом служения стал визит в терапевтический лагерь, где мы занимались разными видами деятельности с детьми из зоны военного конфликта. Эти дети подверглись насилию и стали свидетелями смертей; некоторые даже осиротели. Мы организовали для них разные мастер-классы, танцы и другие активности. Несмотря на страдания, которые пережили дети, у них очень много любви, которую они дарили и нам. Они встретили нас с радостью и восторгом. Меня поразило видеть их спокойными, несмотря на их травмы. Мы думали, что собираемся что-то дарить, но на самом деле эти дети дали нам так много.»

  Меган Шволлер, (Чикаго, США):
  «Было очень приятно провести несколько дней с детьми из зоны военного конфликта. Они пережили сложный опыт, и им нужен друг, который будет рядом. Кто-то, кто обнимет, посмеется и потанцует с ними. Это просто. Мы просто должны были быть там в качестве их друзей. И они стали моими друзьями, которых я никогда не забуду.»”

  From HOPE Singles Corps. День 5. Лагерь для детей из Марьинки. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 6/09/2017 (83 items)

  Generated by Facebook Photo Fetcher 2

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search