18 червня завершився 18-денний відпочинок двадцяти дітей з «сірої» зони – Мар’їнки і Мар’їнського району Донецької області – в дитячому оздоровчо-психологічному таборі «Карамель», що під Києвом. Табір було проведено в рамках 5-го етапу проекту «Рука допомоги Україні», реалізацію якого здійснює БФ «Надія по всьому світові» за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «HOPE worldwide Canada» (Канада).

Організатори табору подбали про спортивну та розважальну програму для дітей і провели для них заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення», на яких вожаті-психологи допомагали своїм підопічним долати посттравматичний стресовий синдром (ПТСР), вчили їх способам здорової комунікації з однолітками, управління власними емоціями та самостійного виходу зі стресових ситуацій в майбутньому.

Табір для дітей із зони бойових дій відбувся завдяки спільній праці цілої команди однодумців. Хочеться висловити величезну подяку директору табору, а також керівнику і психологу проекту «Рука допомоги Україні» Ірині Суховій – за скрупульозну підготовку і організацію всієї програми, невпинну працю любові і теплу турботу про дітей та персонал.

Дякуємо студентам Донбаського державного педагогічного університету у м.Слов’янськ (Сергію Решетняку, Олександру Ходаковському, Тетяні Карпенко, Кирилу Беркутову), а також Ларисі Скрипченко та Наталії Ковтун за великий труд любові до дітей! Окремо дякуємо психологу Наталії Подоляк за теплу атмосферу і адміністратору Олексію Сухову за «смаколики». Ми вдячні Олегу Ткаченко і співробітникам БО «Місія Подих Надії», а також волонтеру фонду Олені Мирній за надану допомогу в підготовці табору. Дуже плідною була співпраця з Іриною Завальною і Юрієм Супруном, керівниками тренінгового проекту «Карамель», на базі якого відбувся табір. Щиро дякуємо Людмилі Богдан, Олександру Римші і Людмилі Кипаренко за турботу про здоров’я і настрій дітей і вожатих. А також низький уклін Дитячому парку професій «Кідландія», контактному зоопарку «12 місяців» і фабриці «Рошен» за цікаве дозвілля хлопчиків і дівчаток!

P.S.: За неофіційною статистикою в «сірій» і «червоній» зоні бойових дій на сході України проживає близько 200 тисяч дітей дошкільного та шкільного віку, які потребують психологічної допомоги та підтримки.

Відгуки батьків:

«Велике дякую за позитивні емоції мого сина. Він став більш спокійним і врівноваженим. Ваші уроки та тренінги не пройшли даремно. Після приїзду додому вже наступного дня він відновив тренування з футболу. Ваш табір просто чудовий!» (Катерина Носач, м Мар’їнка)

«Ми дуже задоволені всім, що було в таборі, – харчуванням, проживанням та ін. Окреме дякую за увагу до здоров’я мого сина, обстеження у фахівців і лікування. Дуже сподобалися поїздки в зоопарк і на фабрику «Рошен». Дуже хотілося б подальшої співпраці з вами». (Любов Шевельова, с. Дачне, Мар’їнський район)

«Оцінка відмінно! Прекрасна організація дитячого дозвілля та проїзду, безпеки. Моїм онукам дуже сподобалися екскурсії. Хочеться відзначити професіоналізм вожатих, які приділяли багато уваги індивідуальним особливостям кожної дитини. Вожатим та організаторам бажаю міцного здоров’я!» (Віра Мокра, м Мар’їнка)

«Сподобалося все і дуже. Дякую усьому персоналу, хто приділяв увагу нашим дітям! Вони дуже задоволені, і я, як мама, дуже задоволена і вдячна, що моя дитина потрапила саме в цей табір «Карамель». (Тетяна Собіщанська, м Мар’їнка)

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search