9-11 жовтня 2018 року в Одесі в рамках проекту «Рука допомоги Україні» відбувся тренінг за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» для шкільних психологів та соціальних педагогів. Тепер навчені фахівці будуть проводити терапевтичні заняття за цією програмою для дітей та їх батьків в своїх школах.

Всі три дні навчання в групі була особлива, тепла і невимушена атмосфера. Педагоги та психологи отримали нові знання по роботі з дітьми, які перенесли психологічну травму. Рюкзачок знань поповнився новими техніками, іграми, і тепер кожен з них може сміливо сказати: «Я знаю, що скажу дитині, яка перебуває в життєвих труднощах».

Учасники тренінгу висловили подяку київській групі тренерів – Ірині та Олексію Суховим, Наталії Подоляк та Сніжані Волох за їх щедрість, щирість і гумор під час подачі матеріалу. Також вони подякували директору ОНВК № 90 Іванову Сергію Юрійовичу за теплий прийом та хороші умови, в яких проходили заняття, і поварам – за смачні обіди!

Відгуки учасників:

Діана Полякова: «Для мене, як для громадянина України, тема тренінгу дуже актуальна. Тепер у мене на руках є інструментарій. Навчитися боротися зі своїми страхами за допомогою всіляких методик ніколи не буває зайвим. А якщо я зможу допомогти собі, то допоможу й іншим».

Тетяна Козловська: «На семінарі я дізналася нові методики, які можна застосовувати з різними групами і в повсякденному житті. Було корисно розібрати свої особисті неприємні спогади і страхи. Для мене вистачило всього! Дякую за подаровані знання та позитив!»

Світлана Губанова: «Тема “Робота з травмою” для мене була дуже актуальною, тому що ми, шкільні психологи, завжди знаходимось на “передовій” і потребуємо поповнення “арсеналу” методів і прийомів для допомоги дітям, батькам, вчителям і, звичайно ж, собі! Важко виділити щось найбільш корисне, тому що це продумана система технік, причому “працюючих” технік! Оцінка максимально позитивна, неможливо визначити бали довірі, професіоналізму, повазі та відкритості тренерів. Щиро вам дякую!»

Світлана Адаменко: «Перший семінар, на якому освіжили багато питань і дали багато практики. Корисним було все! Теорія, практика, фізкультхвилинки, спілкування та ін. Не вистачило лише пари днів для спілкування (смайлик). Семінар, який дав знання та інструменти для використання в подальшому. Три дні насиченої і продуктивної роботи пройшли на одному диханні і в теплій атмосфері. Дякую тренерам! Відмінна команда, з якою хочеться зустрітися ще!»

Антоніна Бужбецька: «10 за 10-ти бальною шкалою. Ми всі травмовані війною, і всі ми всередині маленькі діти. Зі своїми образами, бідами, болем. Шлях до зцілення потрібно починати з себе, і тоді зможеш допомогти іншим. Отримані і опрацьовані техніки можна застосовувати у вирішенні різних психологічних завдань. Методики універсальні. Як завжди, не вистачило часу! Мало! Хочемо ще!»

Наталія Гудзь: «Дякую! “Забираю” з собою дуже багато корисної інформації. Знаю, як працювати з дітьми-переселенцями».

Марія Куджусова: «Все було корисним, навіть інтонації тренерів. І всі приклади, які ми практикували на собі. Спасибі Вам велике за настрій, усмішки, поради! Дякую, що приїхали до нас!»

Катерина Блащук: «Тема семінару для мене актуальна на всі 100%. У нас великий “фронт” роботи, тому отримані знання нам потрібні. Корисним було абсолютно все! Хотілося б продовження. Щиро вам дякую! Вам все вдалося, сподіваємося, і ми теж впораємось в нашій роботі».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search