16-18 жовтня 2018 року в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в Старобільську Луганської області відбувся тренінг «Діти і війна. Техніки зцілення». Навчання фахівців проводили сертифіковані тренери програми – Ірина Сухова, Наталя Подоляк та Олена Божор. 18 учасників групи – педагоги Луганського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, що зараз працює в Старобільську, а також психологи, соціальні педагоги та волонтери з міст Старобільськ, Сватове, Рубіжне. Захід відбувся завдяки співпраці з нашим партнером – Луганським обласним навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти. Окрему подяку за організацію тренінгу висловлюємо відділу освіти Старобільської РДА та координатору проекту «Рука допомоги Україні» в Луганській області Тетяні Обоянській. Старобільськ зустрів наших тренерів теплою погодою і золотим листям, а місцевий краєзнавець і вчитель історії Дмитро Лук’яненко провів для гостей міста захоплюючу екскурсію по Старобільську.

Досвід і знання передані, учасники навчені й натхненні – бажаємо всім подальшої плідної праці та миру!

Відгуки учасників

Ольга Сергієнко, психолог (Половинкине, Старобільський р-н, Луганська обл.): «Тема дуже актуальна у зв’язку з подіями в нашому регіоні, у багатьох є величезна кількість неопрацьованих страхів, і всі ми кожен день стикаємося зі стресовими ситуаціями. Для мене вся інформація на тренінгу була корисною. Ново, цікаво, пізнавально, доступно, емоційно, насичено. Велике дякую!»

Наталя Литвинова, доцент кафедри соціальної педагогіки ЛНУ ім.Тараса Шевченка: «Дякую за інструменти для роботи з дітьми та їх батьками, котрі пережили травмуючі події. Матеріал подавався цікаво, доступно, з інтерактивами. Була підтримка від тренерів і зворотній зв’язок. З задоволенням беруся за роботу, є мотивація, “підкована” знаннями».

Наталя Пронька, психолог (с. Чмирівка, Старобільський р-н, Луганська обл.): «Тема дуже актуальна. Якраз напередодні тренінгу отримала запит від мами дівчинки 4-го класу, що у дитини є страхи, безсоння, нудота. Тому цей тренінг для мене – чудовий ресурс для вирішення проблеми».

Дмитро Лук’яненко, викладач (Старобільськ, Луганська обл.): «Якщо оцінювати тренінг за 10-значною шкалою – 10 балів. Найбільш корисними для мене стали практичні вправи і можливість застосування отриманих знань в реальному житті. Семінар значимий, бажаний, позитивний».

Світлана Корсун, психолог (Старобільськ, Луганська обл.): «Всі техніки, з якими я познайомилась, можна застосовувати в щоденній роботі психолога, тому знань і навичок на тренінгу отримала не менше, ніж за попередні роки навчання. Найкорисніше – проживання та опрацювання технік на собі. Все супер! Дякую тренерам – асам психології!»

Тетяна Федотова, психолог БО «ЛОВ «МБО «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко»: «Ірина, Наталя, Олена, Олексій! Дякую, що ці 3 дні Ви були з нами. Було дуже багато підтримки, впевненості, професіоналізму, тепла. Ви ті професіонали, які чесно працюють і вкладають свою душу в справу, в яку вірять».

Світлана Решетняк, психолог (Рубіжне, Луганська обл.): «Вдячна за навчання технікам самодопомоги, щирість і відкритість у групі, можливість за допомогою технік допомогти собі. Тренери найкращі! Захід організовано на високому рівні! Дякую координаторам!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search