12 – 18 січня 2018 року в школах Покровська Донецької області відбулись супервізії занять за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення», які проходять для школярів 9-11 років у загальноосвітніх школах №2 і №4, а також в навчально-виховному комплексі №1. Тренери – Людмила Самофалова, Ксенія Кочетова, Юлія Рогоза, Катерина Ковтун, Інна Булавіна і Оксана Букіна. В рамках проекту «Рука допомоги Україні» з тренерами зустрічались Ірина та Олексій Сухови, які приїхали з Києва надихнути і підтримати своїх колег.

На заняттях діти активно вивчають техніки зцілення. В кожній групі є свої правила і закони. В їх числі – «Дотримання конфіденційності», «Повага один до одного», «Говоримо про себе, а не коментуємо сусіда». Не кожен дорослий колектив може похвалитися таким, але ж це сприяє атмосфері довіри і захищеності! Є серед правил і дуже кумедні: «Приходити на заняття красивими», «Не падати зі стільців» або «Правило лівої ноги». Останнє про те, що, якщо тобі необхідно отримати дозвіл вийти в туалет, то потрібно підійти до тренера і повідомити йому про це на вушко. І при чому тут ліва нога, ніхто не знає. Але насправді, зовсім неважливо, що саме діти вписали в цей список правил. Важливо, що вони вчаться самоврядуванню в колективі, поважати себе та інших і що встановлені кордони допомагають їм уважно і комфортно вивчати техніки зцілення і працювати над своїм серцем і характером.

Крім дитячих груп в школі №2 працює також повноцінна батьківська група. Батьки теж дуже активно займаються, задають багато питань про виховання дітей, діляться про те, що програма потрібна перш за все їм, оскільки у кожного з них є безліч важких життєвих ситуацій, пов’язаних з війною та іншими травматичними подіями, і заняття допомагають їм в вирішенні актуальних для них проблем.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search