13 грудня в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в Покровську Донецької області відбулась групова супервізія для тренерів програми «Діти і війна. Техніки зцілення», які в листопаді 2018 року пройшли навчання за програмою і зараз проводять групові заняття для дітей та їхніх батьків в Покровську та Мирнограді.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Кожен мав можливість поділитися своїми перемогами і важкими ситуаціями, які виникають під час занять з дітьми, отримати пораду від колег і супервізора. Багато учасників відзначали, що в групах є чимала кількість дітей з особливими потребами, а також діти з мультитравмами. Численна травматизація робить їх агресивними, дратівливими, плаксивими, неуважними, порушує їх сон. Таким дітям не тільки складно вчитися в школі, часто батьки, вчителі та однокласники скаржаться на їх погану поведінку. Програма «Діти і війна» дає можливість травмованим дітям залікувати свої душевні рани і почати будувати здорові відносини з однолітками і дорослими, поліпшити успішність в школі. За словами шкільних психологів, які зібрались на супервізійну зустріч, діти із задоволенням приходять на заняття, цінують отримані знання і зовсім не хочуть розлучатися, пропонуючи продовжувати і продовжувати заняття до самого літа.

Висловлюємо особливу подяку за співпрацю нашому партнеру – Центру психологічної та соціальної реабілітації Національного Університету Києво-Могилянська Академія в місті Покровськ Донецької області, а також Валентині Кожушко – за координування проекту «Діти і війна» в Покровську.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search