У квітні в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в Сватівській обласній спеціальній загальноосвітній школи-інтернаті для глухих та слабочуючих дітей, що в Луганській області, заняття за програмою «Діти та війна. Техніки зцілення» проходять відразу в двох дитячих групах. В одній з них (для дітей з порушеннями слуху) заняття проводять педагог цього інтернату Валентина Кармаза та співробітник Сватівської психоневрологічної лікарні Ольга Кривонос. Вони навчалися на тренерів програми в березні 2019 року і зараз діляться отриманими знаннями з тими, хто потребує психоемоційної допомоги. Діти з великим інтересом ставляться до всіх вправ, і сурдопереклад абсолютно не заважає їм та тренерам працювати зі страхами і важкими спогадами.
Другу групу дітей проводять психолог інтернату Вікторія Мохонько і її дочка – Ірина Мохонько, соціальний працівник місцевої лікарні. У цій групі діти зі збереженим слухом, але вони мають інші обмежені можливості по здоров’ю. Їм складно зрозуміти більшість слів, вони насилу і дуже повільно пишуть, але завдяки старанням тренерів вже освоїли багато технік відновлення контролю над спогадами і станом свого тіла.
Висловлюємо окрему подяку за неймовірну любов до дітей і відкритість новому досвіду директору інтернату Юрію Миколайовичу Довбнич та завучу Тетяні Федорівні Булій! Завдяки Вашій активній позиції та небайдужим серцям 27 дітей з інтернату отримали допомогу за програмою «Діти та війна» та змогли подолати свої страхи.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search