14 грудня в Івано-Франківську розпочався тренінг «Діти і війна. Техніки зцілення» у рамках реалізації спільного проекту БФ «Надія по всьому світові» та HOPE worldwide of Canada «Рука допомоги Україні». У ньому беруть участь працівники міського і обласного відділів соціальної політики та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, практикуючі психологи, представники ДСНС Івано-Франківської області, волонтери громадських та благодійних організацій, які працюють з ВПО.
Протягом трьох днів учасники навчатимуться використовувати у роботі із дітьми, травмованими війною на сході України, методику «Діти і війна. Техніки зцілення», розроблену Інститутом психіатрії (Лондон, Велика Британія) у співпраці із Центром кризової психології (Берген, Норвегія). Методику перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів, Україна). Викладають її досвідчені тренери проекту «Рука допомоги Україні».

“Тренінг для працівників ДСНС, відділів соціальної політики, центрів соціальних служб, психологів і волонтерів, які працюють з ВПО і сім’ями учасників АТО в Івано-Франківську і області”

From Тренінг “Діти і війна. Техніки зцілення”. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/15/2015 (36 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search