9 та 16 січня волонтери-психологи БФ «Надія по всьому світові» провели два чергові заняття для дітей та батьків ВПО, які пережили війну на сході України та окупацію Криму, на території Національного заповідник «Софія Київська» у Києві.
9 січня відбулося перше у новому році терапевтичне заняття. Це вже 4-те заняття в рамках терапевтичного курсу за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення». Учасники заняття зустрічали психологів у новому році як старих добрих знайомих, ділилися своїми враженнями від різдвяних та новорічних свят. Дехто з них побував удома, на окупованій території. Подорож була не зовсім безпечна, і тому вправи, які вони навчилися робити на попередніх заняттях, стали у пригоді, щоб надмірно не нервувати самим і підтримати батьків. Під час терапії продовжили вивчення технік контролю травматичних спогадів.
На 5-му занятті, яке відбулося 16 січня, діти і дорослі присвятили час важливій складовій – тілесним відчуттям після травматичної події. На занятті вивчали, як реагує наше тіло на стрес, і як йому допомогти не напружуватися при згадуванні про подію. Діти та дорослі малювали, релаксували та спілкувались.
Наступні завершальні терапевтичні заняття, 6-те і 7-ме, відбудуться 30 січня і 6 лютого відповідно. Повідомляємо, що усі бажаючі можуть записатися у наступну терапевтичну групу, заняття в якій розпочнуться у лютому 2016 року.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search