03 лютого команда психологів БФ «Надія по всьому світові» провела у Громадському центрі для внутрішньо переміщених осіб у м. Ірпінь Київської області перше терапевтичне заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» для дітей та батьків ВПО (вимушено переселені особи). З групами працювали психологи Сніжана Волох, Олена Божор, Наталія Євстратьєва та Ірина Сухова. На занятті були присутні 5 дітей і 8 батьків.
Протягом наступних декількох тижнів психологи проведуть ще 6 занять в рамках одного терапевтичного курсу. Терапевтичні заняття проводяться з метою надання психологічної допомоги дітям, травмованим війною на сході України та окупацією Криму, у рамках реалізації другого етапу Міжнародного благодійного проекту «Рука допомоги Україні».
Громадський центр для ВПО у м. Ірпінь Київської області відкрито у грудні 2015 року за сприяння Агентства ООН у справах біженців (UNHCR Ukraine). За даними місцевої влади, у місті Ірпені мешкають близько п’яти тисяч внутрішньо переміщених осіб. Діяльність Центру спрямована на їх інтеграцію у місцеву громаду, надання соціальних послуг, зокрема: юридичні консультації, гуманітарна допомога та психологічна підтримка, постійно діюча дитяча кімната та спеціальні програми для переселенців похилого віку.

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search