27 лютого команда психологів БФ «Надія по всьому світові» провела перше терапевтичне заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» для дітей у санаторії «Барвінок» (м. Боярка, Київська область). Керівництво санаторію звернулося до Фонду за рекомендацією партнерської організації, спільно з якою Фонд проводив терапевтичні заняття з дітьми та батьками ВПО (внутрішньо переміщені особи) у Національному заповіднику «Софія Київська».
Заняття проводяться з двома дитячими групами – молодші школярі і підлітки. З дітьми працюють два психологи, які пройшли курс навчання у Києві та Коростишеві під час першого етапу проекту «Рука допомоги Україні», – Світлана Фесик та Наталя Євстратьєва. Заняття будуть відбуватися двічі на тиждень.
У санаторії «Барвінок» на оздоровленні перебувають діти з важкими життєвими обставинами (діти-сироти, діти з неблагополучних сімей). Зараз там знаходиться 54 дитини, з них 16 – діти-переселенці. У терапевтичних групах – діти ВПО, а також діти, які пережили психологічні травми насильства у мирний час.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search