7 травня стартували терапевтичні заняття в м. Одеса, в приміщеннях організацій-партнерів Фонду: БФ «Дорога додому» і ГО «Асамблея». Перша терапія мала ознайомчий характер, її основною метою було згуртувати учасників і створити позитивну атмосферу. Діти працювали у двох групах – молодшій (8 осіб) і старшій (3 осіб). Для групи батьків (8 осіб) було проведено анкетування.
Наші тренери-волонтери, серед яких психологи, працівники соціальних служб Одеси, ГУ ДСНС в Одеській області, волонтери, громадських партнерських організацій, об’єднані бажанням надавати професійну допомогу вимушеним переселенцям. Після першого заняття вони за власною ініціативою об’єднались у групу «Тренери «Діти і війна» для координації роботи та подальшого обміну досвідом.
Серія терапевтичних занять за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» з дітьми, травмованими війною на сході України та окупацією Криму, та їхніми батьками (ВПО), які проживають на Одещині, розпочалася у рамках реалізації третього етапу проекту «Рука допомоги Україні».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search