24 квітня відбулися два ознайомчі заняття в санаторії «Куяльник» м. Одеси з групою дітей та групою батьків. На зустрічах учасники познайомилися з тренерами (між собою всі вони добре знайомі, адже проживають у санаторії уже два роки), дізналися про програму «Діти і війна. Техніки зцілення», за якою будуть навчатися. Зустріч із дітьми проводилася в легкій ігровій формі. Спілкування з батьками показало їх позитивне налаштування, хоча багато з них ще до кінця не усвідомили важливості майбутніх занять і того, що терапія необхідна їхнім дітям. Тренери наголосили на важливості присутності учасників на кожному терапевтичному занятті.
А вже 3 травня психологи-волонтери, учасники тренінгу «Діти і війна. Техніки зцілення» у Одесі, провели два перших терапевтичних заняття для дітей та батьків. В програмі взяло участь 9 дітей та 9 батьків. На заняттях обговорили історію хлопчика-переселенця Михайлика, відпрацювали техніку «безпечного місця». Крім того батьки говорили про свої почуття, а діти мали змогу поділитися переживаннями, через які вони пройшли під час обстрілів. У санаторії «Куяльник» із нетерпінням очікують наступного заняття, яке має відбутися 8 травня.
Серія терапевтичних занять за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» з дітьми, травмованими війною на сході України та окупацією Криму, та їхніми батьками (ВПО), які проживають на Одещині, розпочалася у рамках реалізації третього етапу проекту «Рука допомоги Україні».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search