29 серпня близько 17:00, під час обстрілу Донецька, в приватний сектор, де проживала сім’я Рябініних, потрапив снаряд. Двоє дорослих і троє дітей не встигли добігти до підвалу, і осколки поранили діток та їх батьків. У Данила (5 років) розірваний променевий нерв, у Віки (3 роки) сильно порізало осколками ніжки, у Сашка (19 років) також поранені ноги. Дітям була надана допомога, наклали шви, пришили нерв. Віка буде в гіпсі півроку. Діти зараз евакуйовані.
Мама і тато в лікарні Донецька досі. Мама зараз лежить на витяжці, ходитиме в гіпсі, сподівається на швидку виписку. А у тата Олексія важкі порізи ніг, в декількох місцях роздроблена кістка, будуть ампутувати стопи і вставляти імплантати в стегно і гомілку. До активного життя він повернеться нескоро.
Родині необхідна матеріальна допомога. Перш за все на операцію Олексія – 8100 грн, а після – на прожиття в період одужання. Для цієї родини вже зібрали близько 1000 грн, але цього недостатньо!
У зв’язку з військовою ситуацією в Донецьку, є два варіанти переказу грошей туди:
1. Люди, що проживають в Україні, можуть переказувати гроші на карту 5167 4900 2187 3675 в Ощадбанку, на ім’я: Шаповалова Лариса Павлівна (переклад краще робити з Ощадбанку),
2. Люди, які мешкають не в Україні (пострадянський простір), можуть скористатися платіжною системою «Золота корона» і робити переклад на ім’я: Порпленко Анастасія Анатоліївна (попередньо зв’яжіться з нею, щоб дізнатися додаткові дані, і повідомити суму та валюту, в якій буде проведений переказ, щоб вона згодом могла зняти).
Заздалегідь дякуємо всім небайдужим до долі родини Рябініних!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search