4 червня у Виноградарському лісі відбувся командний тренінг «Прорив», організований БФ «Надія по всьому світу» для волонтерів фонду.
Учасники активно і весело провели час на природі з друзями і колегами. Водночас це був серйозний захід з тимбілдингу (побудови команди), спрямований на формування злагодженості всередині волонтерської команди. Завдання, які виконували команди, були простими тільки на перший погляд. Головним було не перемогти у вправі, а перемога над самим собою, над власними страхами та невпевненістю. Учасники вчилися слухати і підтримувати один одного, співпрацювати і залишатися оптимістами.
Неможливо було виконати жодне із завдань самому – лише команда могла з ними впоратися.
Висловлюємо подяку компанії SkyPark, яка надала мотузкові траси та спеціальне спорядження для всіх учасників. Балансуючи на висоті від 4 до 10 метрів над землею, кожен відчував підвищення адреналіну у крові! І тільки страхувальний трос, підтримка інструкторів та товаришів в команді допомагали залишатися впевненими у власних силах.
Тренінг закінчився на веселій ноті, коли кожна команда представила рекламний ролик про себе «Ми – найкращий продукт». Щиро дякуємо організаторам «Прориву», які подарували волонтерам чудовий час навчання і відпочинку!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search