1 грудня відбувся перший семінар-тренінг «1001 ніч, або Свобода і відповідальність» із серії тренінгів «І жили вони довго і щасливо», призначених для сімейних пар і тих, для кого тема відносин також актуальна. Проект організован Благодійним фондом «Надія по всьому світові» спільно з Сергієм і Ганною Гребцовими, авторами ідеї тренінгів, коучами і сімейними консультантами.

У заході взяли участь понад сто осіб. Семінар пройшов у легкій теплій атмосфері східних казок. Учасники мали можливість не тільки насолодитися східною мудрістю в тому, як спілкуватись та не поранити один одного, як придбати здорову самооцінку і розуміння особистих кордонів, а й практично потренуватися ефективній співпраці в парі. У навчанні використовувались інтерактивні завдання, перегляд відеосюжетів з відповідних казок і фільмів, особисті приклади з життя спікерів. Всі бажаючі змогли задати і обговорити актуальні для них питання, а також отримати відповідні рекомендації. Цінно відзначити, що тема відносин виявилася дуже актуальною для всіх учасників семінару. Ніхто не залишився байдужим, і багато хто брав активну участь у діалозі. Лунало багато слів подяки і підтримки спікерам та організаторам тренінгу.

Наступний семінар з циклу «І жили вони довго і щасливо» відбудеться 26 січня 2019 року. Тема зустрічі – казка-тренінг «Холодне серце, або Почуття і прийняття». Початок реєстрації – 15 січня 2019 року. Не пропустіть!!! Приходьте самі і запрошуйте ваших друзів!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search