Збройний конфлікт та проведення ATO на Сході України стали причиною вимушеного переселення місцевого населення до інших міст та регіонів України. Станом на початок квітня 2015 року, структурними підрозділами управлінь соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій офіційно зареєстровано понад 1,2 млн вимушених переселенців. Жінки і діти складають більше 60% вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

image1
image2

Більшість вимушених переселенців проживають в місцях тимчасового розміщення (таборах) – приміщеннях літніх санаторних комплексів, лікувальних та оздоровчих державних закладів. Тимчасове житло не пристосоване до проживання в холодну пору року, відсутні побутові та санітарні умови, зокрема для догляду за дітьми. Продукти харчування, засоби гігієни, ліки, одяг – все це в переважній кількості забезпечують вимушеним переселенцям волонтери.

Під час війни на Сході України діти, як і дорослі, стали жертвами та свідками різноманітних жахливих подій, що травмують психіку. Діти, травмовані війною, легко лякаються гучних звуків; вони впадають в депресію, часто плачуть і проявляють занепокоєння, раптове роздратування і гнів. Багато дітей бачать нічні жахіття. Такі дитячі травми, якщо на них належним чином і своєчасно не відреагувати, можуть порушити життя цих дітей і привести до серйозних психологічних розладів.

image4
image3-e1431465559567

З серпня 2014 року Благодійний фонд “Надія по всьому світові”, у співпраці з партнерськими організаціями – Датською благодійною організацією “Допоможи українським дітям” та Міжнародним благодійним фондом “Шпиталь Майдану” – зібрали і доставили більше 25 тон гуманітарної допомоги (одяг, продукти, ліки) вимушеним переселенцям, які живуть в 5 таборах у містах Кураховому, Бердянську, Коростишеві, Кременчуку, Комсомольську.

Наступні кроки проекту “Рука допомоги”

Наразі БФ “Надія по всьому світові”, у тісній співпраці з благодійною організацією “Надія по всьому світові” (Канада), шукають фінансову підтримку для проекту “Рука допомоги”, подальша мета якого полягає в зборі і доставці гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу України та наданні психологічної допомоги дітям, травмованим війною на Сході Україні, а також членам їх сімей.

Проект:

  • вплине на життя понад 17500 вимушених переселенців, які отримають гуманітарну допомогу;
  • поліпшить соціально-емоційний стан 10000 дітей і батьків, які візьмуть участь у терапевтичних заняттях і отримають навички психологічної самодопомоги, які допоможуть ефективно справлятися із травматичним досвідом та стресовими ситуаціями, складними життєвими обставинами у майбутньому
  • навчить 300 психологам, соціальним працівникам і вчителям, які візьмуть участь у тренінгах, працювати з травмованими дітьми за методикою “Діти і війна. Техніки зцілення».

Ми прагнемо:

  • запобігти розвитку симптомів ПТСР (пост-травматичний стресовий розлад) і депресії у дітей, які пережили війну;
  • запобігти необхідності у спеціалізованій психологічній допомозі в майбутньому;
  • допомогти дітям навчитися справлятися зі стресовими ситуаціями і складними життєвими обставинами в майбутньому;
  • допомогти сім’ям вимушених переселенців активувати і мобілізувати власні внутрішні ресурси і сприяти їх кращій соціальній адаптації.

Як допомогти

Ви можете зробити благодійний внесок через Інтернет:

  • натиснувши помаранчеву кнопку Зробити пожертву вгорі цієї сторінки, вибрати “Рука допомоги” і обрати найбільш зручний для Вас спосіб переказу коштів;
  • на спільнокошт-платформі Tilt, яка є офіційним партнером благодійної організації “Надія по всьому світові” (Канада).

Громадяни Канади, які прагнуть допомогти дітям, травмованим війною на Сході України, можуть зробити пожертвування тут.
Якщо ви громадянин США, Ви можете зробити благодійний внесок тут.

БУДЬ-ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ!
БФ “Надія по всьому світові” потребує Вашої допомоги, щоб забезпечити надання гуманітарної і психологічної допомоги дітям, які постраждали внаслідок війни на Сході України. Підтримайте наші зусилля в Україні – зробіть свій внесок вже сьогодні!

Деякі фотографії взяті з http://apostrophe.com.ua/ за згодою фотографа Влада Соделя.

3333
image7-e1431465687506
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search