В суботу, 26 квітня 2014 року, в Трипільській школі-інтернаті в рамках пізнавально-розвиваючої програми відбулися заходи для дітей різних вікових груп.
З дітьми 1-3 класів волонтери розглядали таку рису характеру як ввічливість: дивилися мультфільм на цю тему і спілкувалися про те, які висновки зробив кожен.
Діти 4-х класів теж обговорювали тему ввічливості, а потім займалися творчою діяльністю – виготовляли намисто ручної роботи.
Діти 5-6 класів дивилися відеоролики на тему «Хто є кумир», в яких демонструвалися яскраві приклади допомоги, яку надавали підлітки і таким чином прославилися на весь світ. Перегляд відеороликів і обговорення цієї теми викликав у хлопців жвавий інтерес, особливо коли дівчина-волонтер поділилася особистим життєвим досвідом про успіхи та невдачі. Діти розповідали про те, хто є кумиром в їхньому житті, аргументували, чому саме ці особистості викликають у них натхнення і бажання бути схожими на них.
Старшокласники в ігровій формі обговорювали тему профорієнтації. За допомогою міміки та жестів вони намагалися обіграти і вгадати різні професії. Всі залишилися задоволені спілкуванням і новими корисними і цікавими знаннями.
Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search