Тісна співпраця БФ «Надія по всьому світові» (проєкт «Рука допомоги України») та БФ «SOS: Штаб громадянської оборони» триває з жовтня 2022 року. Щоб потурбуватися про дітей, які постраждали від війни, наші партнери об’єднали разом різні фонди та багатьох підприємців і запровадили проєкт «Дітям війни», націлений на психологічну реабілітацію дітей з прифронтових територій України.

В рамках цього проєкту діти під час сильного стресу мають змогу «перепочити» та відвідати табір в Кам’янці-Подільському Хмельницької області, де для них організовано цікавий відпочинок з розвагами, майстер-класами та екскурсіями, а також психологічні тренінги для психоемоційного відновлення. Проєкт «Рука допомоги України» забезпечує психологічну складову цього табору: 8 тренерів нашого проєкту проводять терапевтичні заняття з дітьми шкільного віку за методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення», допомагаючи учасникам долати біль, страхи, нав’язливі спогади та інші наслідки стресу, пов’язаного з війною.

Завдяки програмі «Діти та війна» вже понад 200 дітей з табору отримали психологічну допомогу (здебільшого це діти з Харківської та Херсонської областей). Під час групових занять вони відкрито та щиро спілкуються, підтримують один одного, вчаться знову довіряти іншим. В процесі роботи до них повертається внутрішній спокій, впевненість та відчуття безпеки. А ще вони малюють, граються та дуже радіють подарункам – рюкзачкам з арт-наборами і теплим пледам. Наразі проєкт триває, а ми щиро дякуємо нашим партнерам «SOS: Штаб громадянської оборони» за організацію табору та плідну співпрацю, Канадсько-українській фундації за фінансову підтримку, а також всім нашим тренерам за досвід, небайдужі серця та щиру любов до дітей.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search