«Ірина, добрий вечір! – прочитала повідомлення у себе в вайбері Ірина Сухова, керівник проекту «Рука допомоги Україні», від Світлани Миколаївни Вільхової, директора гімназії №7 селища Сиротине Луганської області. – Я сьогодні поспілкувалася з дітьми, які їздили в дитячий табір «Карамель». Вони просто в захваті. Навперебій розповідали, що там було, що найбільше запам’яталося. Очи сяють, діти щасливі. Щиро дякуємо Вам за організацію цього відпочинку для наших дітей і за їх емоційний стан».
А слідом за цим повідомленням прийшло ще одне, від директора табору «Карамель» Ірини Завальної: «Дякуємо вам за допомогу в організації! Ваші добрі справи завжди були для нас прикладом!»
Про що ця новина? Про те, що в серпні цього року 15 хлопчиків і дівчат з селища Сиротине змогли поїхати в дитячий табір «Карамель» під Києвом. З керівництвом цього табору наш фонд давно і успішно співпрацює, за що ми їм безмежно вдячні. І в цьому році наші дорогі партнери запропонували 15 безкоштовних путівок для дітей з Сиротине. Наша роль в цій історії невелика, в основному в налагодженні комунікації та вирішенні деяких організаційних та фінансових питань. Проте ми неймовірно щасливі і вдячні, що цей захід і поїздка для дітей відбулася! «Як же чудовоо, коли хороші люди об’єднуються навколо доброї справи, – каже Ірина Сухова. – Всі гарно попрацювали, кожен вклав свою частинку. Я стаю щасливою, коли бачу таку синергію! Разом ми можемо набагато більше!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search