Протягом квітня-травня 2022 року інструктори, які пройшли навчання за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення», провели групові заняття для дітей та дорослих.

Ми бачимо на фото щасливих дітей і дорослих, які отримують зцілення від ран війни. Майже диво. В чому секрет? Як це досягається? Створення дружньої атмосфери в проекті, підтримка молодих і досвідчених тренерів програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення», забезпечення всім необхідним, піклування про потреби – команда проєкту «Рука допомоги Україні» робить все, аби наші тренери були мотивованими працювати з дітьми та дорослими.

 

Відгуки інструкторок проєкту:

Мар’яна Козош (Горохів, Волинська область):

«Ми завершили курс терапії за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» з групою. Відгуків було багато. Всі позитивні. Одна учасниця сказала, що не знає, як тепер жити без наших зустрічей. Люди просять продовжувати зустрічі. Їм дуже важливо, щоб їх вислухали, приймали і розуміли».

Олеся Кочкіна (Рожище, Волинська область):

«Щиро дякуємо за Вашу роботу! Дуже об’ємний та корисний курс, цікаво та корисно працювати з дітьми. Головне, що швидко бачимо результати у дітей, їхній стан покращився, вони отримали нові знання і опанували нові навички, стали стійкішими і впевненішими; і ми, тренери, також!»

Діана Шпорт (Хмельницький):

«Сьогодні отримала сертифікат тренера. Радості та гордості не має меж. Ура! Шлях був тернистий та емоційний, спектр емоцій був різним. Працювати зараз в умовах війни дійсно не просто. Але ми це зробили, працювали з дітьми, батьками і над собою також. Дякую тренерам за цю можливість. Усім бажаю миру і душевного спокою».

Марія Заміщак (Дрогобич, Львівська область):

«Слава Україні! Ми закінчили нашу роботу з дорослими. Задоволені і вони, і ми. Люди вдячні, що ми повертаємо їх до життя – це їхні слова. Обмінялися адресами, запрошували в гості у Київ, Харків. Дякуємо Вам за розуміння, науку, підтримку, допомогу. Дякуємо, що Ви є і що ми у цьому проєкті».

Марина Сокол (Горохів, Волинська область):

«Дякую, що супроводжували і підтримували нас в ці тяжкі дні війни. Я дуже боялась іти туди, де біль і невідомість, я до цього не працювала з чужою травмою. Дякую моїй неймовірній ко-тренерці Мар’яні, яка завжди була поруч і допомагала долати мої страхи і сумніви. Неймовірні емоції радості зараз переповнюють моє серце. Радість за те, що ми змогли піти туди, де страшно, плюс радість за те, що людям допомогло, ми прокачали себе, як спеціалісти, і корисну справу зробили. Щаслива бути частинкою такого неймовірного проєкту!»

Дякуємо за надані фото Юлії Забарі та Галині Шайді (Дніпро), Еліні Панасенко та Софії Березка (Дніпро), Вікторії Барановій, Тетяні Гурман та Надії Гурман (Чорноморськ, Одеська область), Марії Івченко та Галині Гамаль (Львів).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search