14-16 вересня в Краматорську Донецької області в рамках проекту «Рука допомоги Україні» відбувся тренінг за програмою «Діти таі війна. Техніки зцілення». У цьому місті ще на початку війни були бойові дії, і всі місцеві жителі пам’ятають це. Учасники тренінгу – не виняток. Їх 14 осіб, це приватні та шкільні психологи, які хочуть бути корисними для тих, хто до них звертається. Ми бажаємо всім успіхів в роботі і мирного неба над головою!

Своїм досвідом з учасниками ділилися сертифіковані психологи програми «Діти та війна» з Києва: Ірина Сухова, Наталя Подоляк та Олена Божор. Дякуємо за вашу працю, небайдужі серця і професіоналізм! І окрема подяка за співпрацю Центру для сімей АТО «Поруч». Дякуємо за надане приміщення, вашу гостинність і організовані під час перерв чаювання – було смачно, тепло й душевно.

Відгуки учасників:
Ольга Гребенюк: «10 балів. Багато инсайтів, багато підтримуючих технік, багато розуміння, як це важливо в наш час і в цьому місці. Сподобалось: професіоналізм тренерів, підтримка групи, можливості, які відкриває програма, і ласощі!!! Не вистачило мізків, щоб все швиденько переварити. Велика подяка за цю можливість міняти «мінус» на «плюс». Дуже багато змін чекає на мене з цього моменту, і я до цього готова. Стало легше і цікавіше дивитися на життя (захотілось дивитися на життя, бути «зараз», а не існувати, виконуючи однакові дії); з’явилися фарби і бажання дарувати ці фарби, вчити розмальовувати свій шлях, перетворюючи сірі будні в райдужний світ мрії. Величезна подяка і низький уклін!»

Анастасія Цвентух: «Сподобались техніки і методики їх проведення. Найкорисніше – подолала власну травму. Дуже вдячна тренерам за навчання і можливість опрацювати власну проблему. Я скинула вантаж, який носила 10 років. Дуже цінно – кількість технік і можливість їх опрацювати. Дякую!”

Ксенія Мартиненко: «Сподобався досвід проведення тренінгу в міні-групах, величезна кількість технік, чуйні тренери. Професіоналізм тренерів не залишив можливості щось не дізнатися по даній темі. Подяка тренерам за проведення семінару, передачу колосального досвіду, знань, технік. Крута організація в наш непростий час. Дуже важливе місце в моєму житті і серці буде займати цей семінар».

Катерина Ткаченко: «Тема дуже актуальна. Сподобались техніки самодопомоги при травматичних і стресових подіях. Не вистачило часу, щоб дізнатися більше і більше нової інформації. Все було супер, шедеврально, інформативно, позитивно, повчально і безпечно. Дякую вам за семінар, була рада знайомству з вами! Буду щаслива знову зустрітися!»

Юлія Кожем’якіна: «Були корисними знання, які я отримала, досвід та ефективні техніки. Велике дякую! Дякую за вашу підтримку! Я знаю, що я не одна! Прийняла, прожила і відпустила. Готова тепер йти вперед і ділитися з іншими! Нехай щасливих людей на Землі буде більше!»

Віта Ярмак: «Тема дуже актуальна і для роботи, і особисто для мене. Сподобались практики. Дякую тренерам! Ви класні! Я опрацювала в собі багато різних блоків, спасибі за можливість побувати на такому тренінгу-семінарі! Дуже хочеться співпрацювати не тільки в даному напрямку, а й в арт-терапії! Буду дуже рада побачитися знову! Успіхів у роботі!»

Олена Приходько: «Тема семінару залишається дуже актуальною і зараз. Працюючи в загальноосвітньому закладі, часто стикаюся з дітьми, постраждалими від воєнних дій, від насильства в сім’ї, а також пережившими травматичний досвід. Знаємо багато технік, але рюкзачок завжди потрібно поповнювати, і за ці три дні поповнилися колосально! Були корисні техніки роботи з кошмарами (часто звертаються батьки), техніки релаксації (і для себе в тому числі). Ці три дні були одними з найбільш наповнених в моєму житті за останній час! Прекрасні тренери, відмінний колектив. Дуже великий об’єм інформації, і при цьому настільки все зрозуміло! Thank you!»

Нінель Бондаренко: «Тема дуже актуальна, особливо для нашого Донецького регіону. Сподобалась особиста практика. Дуже хотілося ще спілкування, потрібно ще більше часу для цього. Три дні пройшло, все незабутньо: прекрасні тренери, колеги, місце проведення, співпраця і просто людське спілкування. Дякую всім!»

Дарина Дяченко: «Були корисні техніки роботи з тригерами, травмуючими ситуаціями. Отримала досвід і практичне пояснення роботи з цією темою. Всього було досить, навіть більш ніж очікувала. Я наповнена знаннями, практиками, відчуваю підтримку тренерів, сподіваюся, що все спрацює так, як повинно».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search