На Волині є невелике містечко – Горохів. Невелике за розмірами, але люди, які тут живуть, мають великі серця, люблячі й світлі. Чотири чудових тренери програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення» працюють в Горохові з дорослими та дітьми, що отримали травми війни. Дякуємо вам, неймовірні Марина Сокол, Мар’яна Козош, Мар’яна Давидюк та Оксана Луговська-Фесенко, за вашу любов та наснагу! Про роботу наших тренерів більше розкажуть фотографії та відгуки учасників групових занять.

«Висловлюю щиру подяку організаторам та лекторам за створення групи психологічної підтримки! Ваші професійні здібності і неперевершена харизма, незважаючи на воєнний час, надихають рухатися, жити, любити… Вкладати частинку себе в добрі справи! Тренінги, проведені Вами, змушують зупинитися, переосмислити життя до війни та під час війни! Не втратити себе, а навпаки – допомагати тим, хто потребує також підтримки! Повернувшись в рідне місто, згадуєш Ваші настанови та поради в ті моменти, коли зупиняєш себе і не даєш негативним емоціям рухати тобою! Ви можете втілити надію сприймати світ по-іншому!»
Ірина, м. Бровари, Київська область.

«Дорогенькі мої дівчата Мар’янко та Маринко! Чесно я Вас полюбила, розкрила такі свої психологічні проблеми, як невпевненість в собі, поборола деякі страхи, я зрозуміла, що мені потрібно, та здебільшого зрозуміла, що я хочу в цьому житті, я зуміла впоратись з ПТСР. Ви неймовірні, шкода, що раніше я з Вами не мала можливості познайомитись. Це просто мене доля звела бути з Вами. Ви єдині, що мені допомогли».
Олена, м. Горохів, Волинська область.

«На початку березня цього року моя сім’я переїхала з м. Миколаїв до м. Горохів. Це було швидке, але непросте рішення. Вже 8 тижнів Горохів є домом для мене, мого чоловіка і наших діточок. Нас зустріли з великою турботою та теплом. Але психологічно було дуже важко. Була провина, що ми поїхали; знецінення своїх почуттів (бо комусь довелося пережити набагато більше); замкненість, дратівливість, гнів, апатія, зміни настрою; сором приймати допомогу; відірваність від реальності, неможливість будувати плани на майбутнє; сум за батьками й неможливість їх обійняти; дуже багато страхів; поганий сон, різноманітні збої в роботі організму. Соціальна працівниця познайомила мене з Мариною Сокол, і так я потрапила в групу жінок, які стали мені дуже близькими в наших спільних проживаннях. Вони дали інструменти, завдяки яким я можу впоратися зі своїми почуттями. Я дізналася, що все те, що зі мною відбувається, то нормально в такий ненормальний час, і інші також мають такі почуття. Відвертість інших жінок була цілющою для мене. Війна також випустила моїх старих драконів і мені вдалося дати їм трохи ладу. Вони сплять тихенько в печерах, а деякі полетіли геть. Для мене ці зустрічі були, як скарб. Мені важко словами передати цінність, але я вдячна всім серцем і душею. І велика вдячність тим, завдяки кому ця програма стала для мене можлива безоплатно».
Олена, м. Миколаїв.

«Ще раз я щиро вдячна вам за приділений час, за знання і звичайні буденні розмови про все! Дякую всім, дівчата! Не дарма ми з вами зустрілись! Це потрібно було кожній з нас!»
Інна, м. Харків.

«Ви чудові і в кожної з вас своя неймовірність. Навіть не згадаю, коли до нашого знайомства я так круто і корисно проводила час, 2 години пролітали, як 2 хвилини. ДЯКУЮ. Передати всі емоції та враження, які я отримали під час заняття, просто неможливо, все було неперевершено! Я познайомилися з впевненими та успішними дівчатками. Мені дуже сподобалася атмосфера довіри у нашій групі, завдяки чому я відчула реальні зміни. Пишаюся кожною учасницею неймовірного проєкту».
Таня, психолог, м. Горохів, Волинська область.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search