8 грудня відбулася шоста зустріч у школі-інтернаті №15 м Києва, спеціалізованій для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Під час зустрічі волонтери БФ «Надія по всьому світові» разом з дітьми навчалися будувати власний бізнес.
Ця зустріч увійшла в історію проекту як день, коли учасники зробили першу пробну партію мила ручної роботи. Перед учнями було поставлено завдання – оцінити варіації кольорових поєднань, ароматів і домішок, час виготовлення, а також підрахувати собівартість готового продукту.
Наприкінці зустрічі всі були втомлені від «мозкового штурму», виробничих тонкощів і кількості цифр. Але, як кажуть: «За один раз не зітнеш дерева враз!»
Учасники зустрічі будуть аналізувати помилки, робити висновки і рухатися вперед. Свої «проби пера» діти вирішили подарувати викладачам. Нагадаємо, що проект «Уроки бізнесу» стартував у кінці жовтня цього року. З того часу проведено 6 робочих зустрічей.


From Вторая поездка “Уроков по бизнесу” в школу-интернат №15 в декабре. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/14/2015 (14 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search