28-30 вересня в Києві відбувся тренінг для спеціалістів за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Навчання проводили досвідчені психологині та тренерки проєкту «Рука допомоги Україні» – Ірина Сухова, Наталія Подоляк і Тетяна Обоянська. 30 учасників та учасниць з Києва, а також з Київської та Сумської областей вивчали тему травми війни, говорили про психологічні наслідки цього явища, отримували важливі теоретичні знання. Вони також практикували вправи та техніки самодопомоги для подолання страхів, болю, нав’язливих спогадів, втрат та ще багатьох інших проблем, що виникають у дитини та дорослої людини, яка віч-на-віч стикнулася з війною.

Захід відбувся в приміщенні Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, і ми щиро дякуємо своїм партнерам за співпрацю. Велика подяка за фінансову підтримку Канадсько-українській фундації!

Відгуки учасників та учасниць:

Олександр Лавренко: «Тренінг був дуже насиченим, багато корисних технік. Я отримав позитивні емоції, відчуваю бажання використати набуті знання та навички».

Ганна Косаківська: «Дуже вдячна за тренінг, за 3 дні ґрунтовної роботи. Нові цікаві техніки, ігри, нові знайомства та передчуття ґрунтовної роботи протягом 7 занять з двома групами. Зараз такі тренінги дуже актуальні, і сподобалось, що все чітко організовано, є методики, чай (кава) та підтримка тренерів і тренерок на весь період проєкту».

Галина Салівон: «Дуже потужний та інформативний тренінг. Багато технік беру в свою скарбничку. У роботі з дітьми це буде новий досвід, але такий потрібний на цей момент. Дякую за отримані знання та нові можливості. Завдяки новим технікам проробила свої страхи. Дуже сподіваюсь, що зможу якнайкраще допомогти дітям».

Ірина Таран: «Приємно було бути тут. Дуже радію оволодінню навичок зцілення, яких навчу своїх дітей, своїх близьких, а також дітей навчального закладу та тих, хто звертається до благодійного фонду, потребуючи підтримки та допомоги».

Лілія Бондаренко: «Інтенсивний тренінг, структурований, інформативний, насичений корисними техніками, розбавлений цікавими іграми, окутаний теплою ковдрою з піклування і уваги тренерок. Вдячна за Вашу роботу, щирі думки і гарні посмішки. Також дякую за організацію».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search