В березні-квітні 2009 року волонтери Благодійного фонду «Надія по всьому світові» провели в Одесі два заходи: в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, які опинились в складних життєвих ситуаціях, і міському притулку №2.
Приємно згадувати сяючі обличчя дітей, які в грі «знайомство» змогли повторити без помилки імена волонтерів, що стояли в колі, та інших дітей. Розпочалася гра «Асоціації». Діти з Реабілітаційного центру намагалися не шуміти, поки чекали своєї черги до виконання завдання. І, незважаючи на те, що для менших дітей завдання було досить складним (підбирати пари до карток зі словами на основі асоціацій), вони докладали зусиль і в усьому допомагали один одному. Навіть ті, хто не вмів читати, користуючись допомогою волонтерів, дуже хотіли виконати завдання. «Чомусь саме цього разу діти після гри були дуже відкриті, задавали запитання, розповідали про себе», – каже Регіна Скиданова, волонтер програми – ми змогли з ними по-дорослому поговорити, надихнути, обговорити питання майбутньої професії».
Психологи констатують, що діти, які виховуються в закритих закладах, не мають достатньої можливості для самовираження. Єдиною можливістю проявити себе є шкільні предмети, в яких багато з них почуваються невпевнено, і тому одним з наших завдань є необхідність дати їм можливість бути успішними в інших видах розумової або фізичної діяльності, підвищити їх самооцінку та впевненість у собі. Крім того, звичайно ж, одним з наших завдань було і є навчити молодь працювати в команді, допомагати слабшим і навчитися слідувати правилам заради свого блага і блага команди.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search