25-27 жовтня в Полтаві в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбувся тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Навчання провели психологині проєкту – Ірина Сухова і Тетяна Обоянська. «21 учасниця – викладачки та студентки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, – розповідає Ірина. – Саме в приміщенні цього ВУЗу ми і проводили тренінг. Традиції українського народу були навколо нас, дух незламного козацтва, атмосфера найгарніших і веселих дівчат. Разом ми навчались, грались, насичувались ресурсом і живим спілкуванням. А на завершення тренінгу на знак подяки учасниці заспівали пісню «Червона рута». Це було неймовірно надихаюче! Дуже важливо й те, що техніки зцілення тепер отримають і діти полтавського регіону».

Тренінг відбувся завдяки фінансовій підтримці нашого партнера – Канадсько-української фундації.

Відгуки учасниць.

Валентина Березан: «Оцінка 10 із 10. Професійно, комфортно, інформативно. Величезна подяка тренерам за продуктивне навчання і благодійність, а міжнародному фонду «Надія по всьому світові» за неймовірний проєкт «Рука допомоги Україні» та можливість долучитися до його реалізації».

Наталія Сулаєва: «10 із 10. Високопрофесійні тренери змусили розум працювати, серце – тремтіти від радості, душу – співати. Сподіваюсь, що результати програми «Діти і війна. Навчання технік зцілення» будуть високими, учасники та учасниці груп – щасливими, Україна – мирною! Сердечно дякую!»

Ольга Палеха: «Дуже змістовний тренінг, у якому збережений ідеальний баланс між теоретичними знаннями та практико-орієнтованими техніками. Особлива вдячність тренерам за високий професіоналізм, терпіння і увагу до кожного».

Лілія Кононенко: «На професійну вагу – тренінг безцінний. Дякую за почесну й корисну справу, яку робите. Отримала навіть те, чого не мала на меті, – навіть не сам ключ до проблем, а принцип, за яким добирати ключі! Дякую!»

Тетяна Дзюба: «Дякую тренеркам за чудову, творчу і професійну роботу. Відчуття відкритого простору, глибину технік, які виконувались під час роботи. Бажання впроваджувати й ділитися цією програмою з дітьми та їхніми батьками».

Інна Баранець: «Тренінг можу оцінити на 100 балів за десятибальною шкалою. У буремному швидкоплинному сьогоденні участь у тренінгу – це як ковток свіжого повітря! Надзвичайно актуально сьогодні навчатися, знати і вміти допомогти собі та іншим. Дякую за ці три дні! Хочу ще!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search