У жовтні в продовження нашого вересневого семінару для волонтерів БФ «Надія по всьому світові» відбулось чотири вебінари, які об’єднані спільною темою «Я оновлююсь!». Вебінари – новий формат заходів для нашого благодійного фонду, і ми радіємо, що все вийшло! Учасниками ціх онлайн майстер-класів стали не тільки наші волонтери, а й усі ті, хто хоче і любить розвиватися, включаючи психологів, вихователів, батьків. Зустрічаючись суботнім ранком в Zoom, один одного вітали Київ, Біла Церква, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Одеса, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Харків, а також учасники з Латвії, Польщі, Росії. З нами були чудові тренери, які піднімали актуальні і корисні теми і надихали нас досліджувати себе і навколишній світ, вчили конструктивно взаємодіяти і трансформувати складні і стресові ситуації в корисний досвід і ресурс, щоб жити цікаво, щасливо, наповнено і з любов’ю! Щоб досягати поставлених цілей, будучи в гармонії з собою та з тими, хто поруч!

Ось які теми ми піднімали на вебінарах:
* 3 жовтня. Кінотренінг «Живи, перемагай і будь щасливий!». Ведучий Сергій Красін (м. Харків) – психолог, керівник «Інституту режисованої фільмотерапії і фільмотренінгу», президент «Асоціації дитячих та сімейних психологів України».
* 10 жовтня. «Складна поведінка проблемної дитини». Ведуча Марина Сорокіна (м. Київ) – психолог, сімейний терапевт, експерт телепередачі «Говорить Україна».
* 17 жовтня – «Емоційний інтелект». Ведуча Наталія Гординя (м. Київ) – тренер, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент, заступник директора «Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області».
* 24 жовтня – «Арт-клас: Я і мій стрес». Ведуча Тетяна Обоянская (м. Рубіжне) – психолог, тренер програми «Діти та війна. Техніки зцілення».

Дякуємо всім учасникам за активність, досвід, енергію і позитив!

Ось кілька відгуків:

Наталя, м. Київ (кінотренінг «Живи, перемагай і будь щасливий!»): «Відкрила для себе фільмотренінг і фільмотерапію! Велика подяка організаторам і Сергію Красіну! Зрозуміла проблеми адаптації не тільки інших людей, що переїхали в іншу країну, а і свої особисті».

Юлія, м. Дніпро (вебінар «Складна поведінка проблемної дитини»): «Я змогла побачити себе з боку, промахи і помилки, які допускаю в стосунках з донькою, також побачила страхи в моїй поведінці по відношенню до дитини, які тягнуться з дитинства. Дякую за техніку, у котрій за допомогою питань можна було детально розібрати проблемні взаємини і реакції в сім’ї».

Юля, м. Київ (вебінар «Емоційний інтелект»): «Хороший був вебінар, дякую! Мені завжди хочеться слухати про те, як важливо мати емоційний інтелект і розвивати його, що це допомагає відносинам бути якісними і наповненими. Просто іноді буває так складно у відносинах, що все більше і більше розумієш, наскільки нам всім важливо вчитися грамотно спілкуватись».

Наталя, м. Київ (Арт-клас: «Я і мій стрес»): «Тетяна, блискуче, дуже насичено, професійно і результативно! Я взяла особисто для себе дуже багато, пропрацювала ситуації і побачила закономірності і ресурси, рішення. Особливо хочу відзначити вашу чарівність і позитив: вони відіграють вирішальну роль! ДЯКУЮ!!!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search