28 листопада волонтери БФ «Надія по всьому світові» відвідали учнів Трипільської школи-інтернату. Традиційно вітали іменинників, насолоджувалися виступами дітей під час святкової програми. Після урочистих привітань діти і волонтери розійшлися на заняття у класах.
Учні початкової школи разом із «Суперкнигою» та Робіком обговорювали що таке ДРУЖБА і вчилися бути дружніми, гралися в ігри і малювали. Учні 5-6 класів робили красиві і оригінальні прикраси: із кольорових прищіпок – віночки на двері будинку, із білих шкарпеток – сніговиків.
Хлопці-старшокласники із клубу «Чоловік-господар» продовжили робити ремонт у приміщенні інтернату під пильним керівництвом та наглядом волонтерів Фонду. Основним стимулом для учасників клубу є бажання зробити свій дім затишним і красивим.
Дівчата-старшокласниці із «Жіночого клубу» продовжили обговорення теми жіночності. Цього разу вчилися бути гарними господинями: робили сандвічі команді будівельників із клубу «Чоловік-господар», готували запіканку у мультиварці. Також психолог-волонтер Фонду Анна Людна провела цікавий тренінг на тему «Як впоратися зі страхами і нічними кошмарами».
Поїздка до Трипілля урізноманітнила життя дітей у інтернаті, а для волонтерів – додала наснаги і позитивної енергії для подальшої діяльності.

From Ноябрьская поездка в школу-интернат в Триполье. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/02/2015 (21 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search